×

درباره ما

بوکردسک یک استارت آپ و پلت فرمی جامع و تجاری است. ما به صاحبان کسب و کار کمک می کنیم  تا مشتریان، فرآیندهای پرداخت، کارکنان و سرویس دهندگان و روابط بلند مدت با مشتریان خود را مدیریت نموده و رشد دهند. ما صاحبان کسب و کار را قادر می سازیم، تا با یک نگاه به داشبورد مدیریت خود، دیدگاه کاملی نسبت به تمامی جوانب  کسب و کار خود داشته باشند

اصول استارت آپ ما

 ما مدتهاست شانه به شانه با دهها نفر از صاحبان کسب و کار همراه بوده و هزاران تراکنش را پردازش کردیم، ما نیازهای صاحبان کسب و کار را نفس می کشیم. و این تخصص ما در مدیریت ابری مبتنی بر کسب و کار است که ما را به انتخابی امن و قابل اعتماد تبدیل می کند. ما پلت فرم و استارتاپ بوکردسک را بر مبنای سه اصل مبتنی بر مشتریانمان ایجاد کرده ایم:

  • شما می خواهید یک راه آسان برای رشد کسب و کار مشتری محور خود، رزرو قرارهای ملاقات، تکمیل فروش های آنلاین، و سپس ایجاد یک رابطه مداوم با مشتریان خود داشته باشید.ما کسب و کار شما را قادر می سازیم خدماتتان را به صورت آنلاین، از طریق وب و داشبورد قوی مدیریتی، بر روی  اپلیکیشن بوکردسک و روی  تلفن همراه مشتریان، و از طریق شبکه های سایت های همکار (شبکه بازاریابی بوکردسک) به فروش برسانید، ایجاد یک تجربه یکپارچه برای مشتریانتان و چشم اندازی از ارائه خدمات نسل جدید به آنها، که نشاندهنده شرکت یا کسب و کاری پیشرو و آینده نگر از شماست.
  • شما می خواهید روزانه - تقویم کاری، معاملات و سوابق مشتریان، کارکنان، منابع و موجودی خود را - از طریق یک سیستم ساده و جامع که هر زمان و هر کجا قابل دسترس باشد، مدیریت کنید.ما نیازهای اساسی برای راه اندازی  یک سرویس خدماتی مبتنی بر وب را،  که از هر دستگاهی (تلفن همراه، تبلت، لب تاپ) قابل دسترسی و اتصال است یکپارچه نمودیم. با توجه به بستر جامع نگر بوکردسک، ما می توانیم هر تعامل با مشتری، از رزرو خدمت تا روش پرداخت، فروش، نگهداری را به رکوردهای مشتریان تبدیل کنیم تا بدانید کی و کجا، مشتریانتان شما را دیده اند و شما چگونه می توانید خدماتی بهتر و به آنها ارائه دهید. 
  • دلیلی ندارد چون کسب و کار شما موفق شده و رشد پیدا کرده، پس باید بیشتر هزینه کنید.ما برای صاحبان کسب و کار ذهنی آرام و خارج از درگیری های بی مورد خواهانیم، صاحبان کسب و کار، از روز اول هزینه های پنل سالانه ثابت خود را می دانند و ارائه خدمات ما، ارتباطی به درآمد آنها ندارد، با تعداد مشتریان یا افزایش حجم فروش، هزینه های بوکردسک تغییر نمی کند. این مطلب در مورد تخفیف های فصلی صاحبان کسب و کار نیز صادق است.


قدرت نهانی پلتفرم ما

فن آوری

بوکردسک بر روی یک زیرساخت مبتنی بر فناوری ابری، سازمانی و کاملا طبقه بندی شده اجرا می شود، که توسط مشارکت با ارائه دهندگان خدمات فناوری در کلاس جهانی ارائه می شود. پلت فرم کامل خدمات با کارایی بالا ما بیست و چهار ساعته در شبانه روز و هفت روز هفته برای مشتریان در سراسر ایران در دسترس است.

امنیت

هر داده ایجاد شده توسط پلت فرم بوکر دسک  توسط پشتیبان گیری و ایمن آنلاین ذخیره می شود. مشتریان ما نباید هرگز نگران از دست دادن هارد دیسک یا دفترچه یادداشت های خود (یا دزدیده شدن آنها) نباشند.

نوآوری

بوکر دسک از روز اول به عنوان یک سیستم یکپارچه ساخته شد تا صاحبان کسب و کار  محلی بتواند قدرت داده های متمرکز را برای اطلاع از تصمیم گیری های کلیدی کسب و کار خود به کار گیرند.

جایی که مشتریان شما هستند

ساختن فناوری کلاس جهانی

حضور شما در سایت های همکار به شما کمک می کند تا به راحتی به مشتریان بالقوه دسترسی پیدا کنید و در آنی از زمان هزینه خدمات خود را حساب کنید. بوکر دسک شما را در شبکه های اجتماعی و سایت های همکار فعال و آنلاین نمایش می دهد، به طوری که مشتریان به راحتی می توانند با شما ارتباط برقرار کنند

همه چیز را با توجه به مشتریان طراحی کنید

ما و شما اینجا هستیم تا به مشتریانمان خدمت کنیم، بنابراین تمام کارهایی که ما انجام می دهیم چه استخدام، طراحی محصول، و کل سازمان، با آنچه کسب و کارهای ما نیاز دارند شروع می شود. ما چالش های کسب و کار شما را درک می کنیم و یک سیستم را برای حل این چالش ها ساخته ایم

کمک به کسب و کارهای محلی 

اولویت اول ما کمک به صاحبان کسب و کار است تا خدمات خود را بهتر به مشتریان خود و کسب و کار خود ارائه دهند

به تیم ما بپیوند

BookerDesk گاهشمار

1397

راه اندازی بوکر دسک

ما ابتدای راهیم

1398

ساختن فناوری کلاس جهانی
ساختن فناوری کلاس جهانی

بوکر دسک طراحی شده تا نیازهای روزانه  اجرای یک کسب و کار محلی را پوشش دهد، در حالی که نیازهای به بروزرسانی های جدید و عیب یابی در حال انجام است

1398

تکمیل پروسه سایت های همکار

1399

نسخه انگلیسی بوکر دسک

1400

سیستم تبادل کالا به همکار

1401

پلتفرم کالا - خدمت

جوایز و افتخارات