×

موافقت نامه خدمات اشتراک بوکر

آخرین بروز رسانی در تاریخ : 16/12/2018 03:04:23 ب.ظ

صاحبان کسب و کار، با شروع به ثبت نام در پلن های ارائه شده توسط بوکر دسک، موافقتنامه خدمات را (که از این پس "موافقت نامه" می خوانیم) با موارد ذکر شده در ذیل، قبول خواهند داشت

1. تعاریف

 

اصطلاحات به کار رفته در متن، دارای معانی زیر هستند

 • "اپلیکیشن (ها)" یا "برنامه (ها)" به معنای نسخه مشخص مدیریت ارتباط با مشتری بوکر دسک است، صورتحساب، تجزیه و تحلیل داده ها، سیستم رزرو، سیستم فروش، بازاریابی، و یا دیگر برنامه ریزی منابع سازمانی شرکت (ERP) برنامه های کاربردی شناسایی شده در فرم سفارش، رزرو، مستندات متناظر آن، و قطعات آنلاین یا آفلاین، که در آن وجود دارد، توسط شرکت تأمین شده تحت این توافقنامه به عنوان بخشی از خدمات اشتراک، شناسایی شده است.
 • "بوکر دسک" دفتر مشخصی در آدرس: تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان عبقری دوم، بعد از پارک شقایق، خیابان دوم شمالی دارد.
 • "شبکه بازاریابی بوکر دسک" به معنای ارائه خدمات توسط بوکر دسک است که به شرکت یا صاحب کسب و کار  اجازه می دهد تا از طریق شرکای بازاریابی شبکه بوکر دسک به رزرواسیون آنلاین بپردازد.
 • "متریال بوکر دسک" به معنی اطلاعات، داده ها، متن، عکس ها، فیلم ها، کلیپ های صوتی، پست های نوشته شده در بلاگ و نظرات، نرم افزار، اسکریپت ها، گرافیک و ویژگی های تعاملی تولید شده، ارائه شده و یا به طور دیگر در دسترس از طریق برنامه ها، اشتراک خدمات و / یا خدمات حرفه ای می باشد.
 • "ویژگی های  بوکر دسک" به معنی برنامه ها، سرویس اشتراک و خدمات حرفه ای است.
 • "فناوری بوکر دسک" به معنای تمام تکنولوژی اختصاصی بوکر دسک و مجوزش از جمله نرم افزار، سخت افزار، محصولات، فرآیندها، الگوریتم ها، رابط کاربر، دانش، تکنیک ها، طرح ها، مستندات، مواد آموزشی، قالب ها و دیگر ملزومات یا مواد فنی غیرمستقیم یا اطلاعاتی که بوکر برای ارائه خدمات اشتراک استفاده می کند.
 • "پیشنهاد (های)  تجاری" به معنی محصولات و / یا خدمات بوکر دسک است، از جمله تامین کنندگان آن، که به وسیله سرویسهای اشتراک به خریداران ارائه می شود. پیشنهادات تجاری شامل هر گونه تلاش آنلاین یا آفلاین بازاریابی و فروش یا معاملات با خریدار می باشد.
 • "بوکر دسک" به معنای مجموعه شناخته شده در دامنه مربوطه است که مورد استفاده در مرجع شرایط و ضوابط این موافقتنامه را شامل می شود.
 • "اطلاعات شرکت یا صاحب کسب و کار " به معنی هر گونه اطلاعات، اطلاعات و یا مواد ارائه شده، ارائه شده، و یا در دسترس برای خدمات شتراک توسط شرکت یا صاحب کسب و کار یا خریداران در طول استفاده از خدمات اشتراک می باشد. داده های شرکت یا صاحب کسب و کار یا خریدار شامل در دسترس  یا صاحب کسب و کار بودن قرار ملاقات خدمات، قیمت گذاری، و رزرو اطلاعات شرکت ("اطلاعات ملاقات شرکت").
 •  "متریال بوکر دسک" به معنای هر فایل صوتی ارائه شده توسط شرکت، تصاویر لوگو، عکس های دیجیتال و سایر فایل های گرافیکی، متن، دستورالعمل های نام تجاری، راهنماهای سبک، و سایر اطلاعات، اسناد و مدارک و یا مواد است.
 • "قیمت گذاری مبتنی بر مخاطب" به معنی یک برنامه قیمت گذاری و هزینه های بعدی برای خدمات اشتراک است که بر اساس تعداد مخاطبین مشترک در یک مکان تجاری واحد است. مکان های متعدد در هر مکان، بر اساس تعداد مخاطبین مشترک شده در هر مکان مکانی، شارژ می شوند.
 • "قابل تحویل (ها)" به معنی هر محصول کاری یا سایر محصولات مورد نیاز برای توسعه و / یا ارائه به شرکت یا صاحب کسب و کار در ارتباط با عملکرد خدمات حرفه ای است.
 • "مستند سازی" به معنای دستورالعمل های کاربری آنلاین و کمک به فایل های ساخته شده توسط بوکر دسک در دسترس به عنوان بخشی از رابط کاربری برای خدمات اشتراک، که از زمان های مختلف  به روز شده است.
 • "تاریخ موثر" به معنای تاریخ شروع ثبت نام شرکت یا صاحب کسب و کار در فرم سفارش که مرجع شرایط و ضوابط این موافقتنامه را مشخص می کند.
 • "تراکنش" به معنی مبلغ پرداختی توسط یک خریدار برای یک قرار ملاقات خدماتی است که از طریق شبکه بازاریابی بوکر با خدمات اشتراکی که از طریق بوکر دسک مبادلات اطلاعات رزرو قرار می گیرد به عنوان بخشی از برنامه های بازاریابی عمومی بوکر دسک، که جز به جز مالیات های فروش، مالیات بر خدمات یا مقادیر مربوط به محصولات و به استثنای رزروهایی که در وب سایت خود شرکت ایجاد می شود.
 • "فرم ثبت نام" به معنی یک فرم است که نشان دهنده اشتراک اولیه برای سرویس اشتراک و هر فرم سفارش بعدی است که بصورت آنلاین یا به صورت کتبی ارائه می شود،
 • "مکان اشتراک" به معنای هر یک از مکان های تجاری شرکت یا صاحب کسب و کار است که به طور مشخص در قالب فرم سفارش مورد استفاده قرار می گیرد که خدمات اشتراک یا خدمات حرفه ای در طول دوره اشتراک ارائه می شود.
 • "اطلاعات پرداخت" نامهای دارنده کارت های اعتباری، آدرس های صورتحساب، شماره های کارت اعتباری و تاریخ انقضا توسط شرکت یا صاحب کسب و کار و یا خریدار است.
 • "خدمات حرفه ای" به معنای آموزش، بازاریابی، پشتیبانی یا سایر خدمات حرفه ای است که بوکر دسک می تواند بر طبق یک توافق نامه متداول که به موجب این موافقتنامه صادر شده و یا به موجب فرم سفارش به اجرا درآید، انجام شود.
 • "پیوست مالکیت" به معنای سیاست مربوط به مسئولیت هر یک از طرفین برای داده های شرکت یا صاحب کسب و کار یا خریدار است
 • "سیاست حفظ حریم خصوصی" به معنای سیاست جمع آوری، استفاده و افشای اطلاعات بوکر دسک از طریق عملکرد آن تحت این موافقت نامه است که در این متن گنجانده شده است.
 • "خریدار (ها)" به معنای افراد یا شرکتهایی هستند که با رابط کاربری عمومی و ویژگیهای سرویس اشتراک برای ارتباط با مشتری ارتباط برقرار می کنند. خریدارها کاربران نیستند
 • "خدمات خریدار" به معنی خدمات عمومی قابل دسترسی بوکر دسک است که خریداران ممکن است از آنها استفاده کنند یا خریداری کنند.
 • "سیاست امنیتی" به معنای سیاست توصیف کنترل های منطقی و مناسب امنیتی است که بوکر برای حفاظت از خدمات، اطلاعات شرکت در برابر خطرات قابل پیش بینی، که در اینجا فهرست شده است.
 • "مورد اشتراک" به معنای یک شناسه محل سکونت منحصر به فرد صادر شده توسط بوکر دسک به شرکت یا هر ملک مشارکت است که در فرم سفارش مشخص شده است.
 • "خدمات اشتراک" به معنای تهیه، میزبانی، نگهداری و پشتیبانی برنامه ها توسط بوکر دسک و ارائه دهندگان شخص ثالث آن از طریق تکنولوژی بوکر دسک می باشد.
 • "شرایط اشتراک" به معنای حداقل دوره سالی است که شرکت در زمان تهیه خدمات اشتراک، همانگونه که در فرم سفارش قابل اجرا است، خرید می کند.
 • "کاربر (ها)" به معنی کارکنان شرکت، نمایندگان، مشاوران، پیمانکاران و یا نمایندگان است که مجاز به استفاده از خدمات اشتراک از طرف شرکت برای کسب و کار داخلی شرکت هستند و شناسایی کاربر و کلمه عبور توسط شرکت (و یا توسط بوکر در درخواست شرکت) کاربران خریدار نیستند
2.  خدمات اشتراک

بوکر دسک مورد خدمات قرارداد خود را ، به موجب این توافقنامه و فرم سفارش مربوطه در اختیار شرکت، یا صاحب کسب و کار یا خریدار، در طول هر یک از دوره های اشتراک سفارش داده شده، قرار می دهد. شرکت یا صاحب کسب و کار یا خریدار باید برای حساب کاربری، ("حساب شرکت") ثبت نام کند و شرکت باید اطلاعات دقیق و کامل و اطلاعات حساب شرکت، (شامل آدرس، تلفن، ساعات ارائه خدمات و ...) را به روز نگه دارد. شرکت یا صاحب کسب و کار و یا خریدار به تنهایی مسئول فعالیتهایی است که در حساب شرکت معرفی نموده است و برای حفظ امنیت رمز عبور حساب شرکت باید ایمن باشد. شرکت باید مسئول اعمال، یا نادیده گرفتن رزروها و خدمات ارائه شده به هر شخص که رزرو را انجام داده باشد، از جمله کاربران بدون محدودیت، که به استفاده از ویژگی های سیستم بوکر دسک  با استفاده از کلمه عبور یا روش های دسترسی ارائه شده یا ایجاد شده برای شرکت، به داشبورد دسترسی دارند. بوکر دسک نرم افزاری را که برای آن اشتراک شرکت خریداری می کند (به جز اجزای آفلاین برای چنین برنامه هایی) به عنوان بخشی از خدمات اشتراک میزبانی می کند. استفاده شرکت از سرویس اشتراک شامل حق دسترسی به تمام قابلیت های موجود برای برنامه با عنوان تاریخ فرم سفارش است. پیشرفت های بعدی برای برنامه های کاربردی که عموما برای همه  مشترکین ارائه می شود برای ارائه ی مشابه به شرکت بدون هیچ هزینه اضافی در دسترس قرار می گیرند و تحت شرایط این موافقت نامه قرار می گیرند.با این حال، هر برنامه جدید، ماژول یا توسعه ای که بطور کلی توسط بوکر دسک به عنوان بخشی از خدمات اشتراکی ارائه شده، ممکن است نیاز به پرداخت هزینه های اضافی داشته باشد، و بوکر دسک به صلاحدید خود تعیین خواهد کرد که آیا دسترسی به هر یک از موارد فوق به هزینه اضافی نیاز دارد . در زمانهای خاصی، معمولا دوره های تعمیرات و نگهداری، با اعلام قبلی، ممکن است بعضی از امکانات بوکر دسک در دسترس کاربران و یا صاحبان کسب و کار نباشد. نسخ های بتای بوکر دسک برای  ارزیابی  کاربران ارائه می شوند، پشتیبانی نمی شوند، ممکن است حاوی اشکالات یا خطا باشند و ممکن است به شرایط اضافی مرتبط باشند. بوکر دسک ممکن است هر زمانی خدمات مرتبط با سرویس های بتا را متوقف کند و یا هرگز آنها به طور کلی در دسترس نباشد. در ارتباط با موارد فوق و تحت این موافقت نامه، بوکر دسک به شرکت مجوز محدود، لغو مجوز، غیر انحصاری، غیر مجاز، مجوز غیر قابل انتقال و غیر قابل انتقال برای دسترسی، استفاده، نمایش و اجرای سرویس های اشتراک را از طریق دسترسی توسط مرورگر وب، دستگاه تلفن همراه یا درخواست های مجاز بوکر دسک برای استفاده در ارتباط با کسب و کار شرکت مطابق با شرایط و ضوابط در این توافقنامه آمده است.

 

3. خدمات حرفه ای

 بوکر دسک امکانات خود را برای هر شرکت با خدمات حرفه ای که در فرم سفارش شرکت اعلام شده است مهیا می کند. هر تعریف خدمات شامل موارد زیر خواهد بود: الف) شرح کامل خدمات حرفه ای و محصولات قابل تحویل؛ ب) برنامه نحوه ارائه چنین خدمات حرفه ای؛ و ج) هزینه ها و شرایط پرداخت برای چنین خدمات حرفه ای، اگر در جای دیگر مشخص نشده است. همه تعریف های یاد شده بخشی از این توافقنامه هستند. اگر شرکت یا بوکر دسک بنا به ضروریات درخواست تغییر در هر یک از مشخصات شرکت یا خدمات، الزامات، نحوه تحویل محصولات و یا دامنه خدمات حرفه ای که در هنگام ثبت نام اولیه  تعریف و توصیف شده است، را داشته باشند، این تغییرات با درخواست کتبی از طرف شرکت یا بوکر دسک به اطلاع طرف مقابل می رسد. مسئولیت تاخیرها، جابجایی ساعات ارائه خدمت، غیبت سرویس دهندگان و ... به عهده شرکت است و هزینه واریز شده توسط مشتریان، پس از انجام خدمت به حساب صاحب کسب و کار واریز خواهد شد

4. استفاده قابل قبول

صاحبان کسب و کار یا شرکت ها، فقط از خدمات بوکر دسک تنها بر اساس اطلاعات کسب و کار فعلی که در گروه ها و زیر گروه های کسب و کاری هنگام ثبت نام مشخص نموده اند، استفاده می نمایند. چنانچه در حساب کاربری خود، اطلاعات خدمات و محصولاتی مغایر با گروه و زیر گروه فعلی خود منتشر نمایند، مسئولیت نمایش براساس جستجوی کاربران، بر عهده خود صاحب کسب و کار است. برای کسب و کار های با ماهیت های متفاوت، حساب های کاربری متفاوت ایجاد نمایید. نقض قوانین زیر به منزله نقض گواهینامه بوکر دسک تحت این توافقنامه توسط شرکت می باشد. شرکت ها نباید موارد زیر را انجام دهند: الف) حساب شخصی خود را به شخص سوم یا کاربرانی خارج از مجموعه شرکت خود، بفروشند، یا اجاره، انتقال، اختصاص، توزیع، به اشتراک گذاری زمانی و یا به هر نحوه دیگری ارائه کنند؛ ب) استفاده از بوکر دسک برای جمع آوری، انتقال یا پردازش (یک) انتشار محتوای محرمانه، توهین آمیز، ناخوشایند، تهدید، تقلب یا موارد غیرقانونی یا جعلی، از جمله محتوای الکترونیکی  نامناسب برای کودکان و یا نقض حریم خصوصی شخص ثالث؛ (دو) انتشار هر گونه ویروس، تروجان، کرم ها، بمب های الکترونیک زماندار، فایل های خراب شده و یا دیگر برنامه های برنامه نویسی کامپیوتر را از طریق و یا به کمک ویژگی های بوکر دسک که برای آسیب رساندن، تداخل در عملکرد دستگاه دریافت کننده، ارسال، ذخیره، انتشار، یا هر سیستم، داده، اطلاعات شخصی یا اموال دیگری را از بین ببرد. (ج)  دریافت اطلاعات شخصی مانند(الف) اطلاعات مالی قابل شناسایی بدون رمزگذاری (مانند شماره کارت اعتباری، شماره حساب بانکی یا اطلاعات مسیریابی بانک)؛ (ب) اطلاعات رمز عبور برای هر شخص ثالث؛ (ج) دخالت در یکپارچگی یا کارکرد ویژگی های بوکر دسک؛ یا (د) تلاش برای به دست آوردن دسترسی غیرمجاز به ویژگی های بوکر دسک؛ (ه) دسترسی به ویژگی های بوکر دسک برای ایجاد یک پیشنهاد مشابه یا رقابتی؛ (و) کپی، ترجمه، ایجاد یک کار مشتق شده، مهندسی معکوس، جمع آوری معکوس، انحلال، یا کپی نمودن ویژگی های  بوکر دسک یا هر بخشی از آن و یا در غیر این صورت تلاش برای کشف هر کد منبع یا تغییر خواص بوکر دسک. 

5. شرایط خریدار

در طول مدت اشتراک، شرکت در رابطه با پیشنهاد خدمات مربوطه با مشتریان خود بدون محدودیت ارتباط دارد که شامل فعالیتهایی مانند: مکاتبه الکترونیک، تبلیغ، فروش یا ارائه آفرهای تبلیغاتی به خریداران است. شرکت، بوکر دسک را تأیید می کند که دارای حق قانونی برای ایجاد زیر ساخت جهت انجام فعالیت های یاد شده است. در راستای پیشبرد موارد فوق و با این شرط که خریدار با تمام شرایط و ضوابط این موافقت نامه و تحت این موافقت نامه موافق باشد، بوکر دسک تضمین می کند فعالیت های یاد شده، در اپلیکیشن و یا  سرویسهای در اختیار شرکت  از طریق یک مرورگر وب، دستگاه تلفن همراه یا مرورگرهای مجاز بر روی دستگاههای الکترونیک (و نه از روشهای غیر مرسوم، مانند هک، کرک، نفوذ و یا تخریب) اجرا شود. جهت تمامی فعالیت های رزروشن، برنامه ریزی کلاس ها، خرید ها، و برای هر نوع استفاده دیگری که بوکر دسک در حال حاضر در اختیار دارد یا از طریق خدمات به خریدار در دسترس قرار می دهد، این تضمین نافذ است. شرکت تنها مسئول شرایط و ضوابط  ضمانت یا نمایندگی های مربوط به انجام کسب و کار خود با خریدار نسبت به پیشنهاد های تجاری است. شرکت تأیید می کند و موافق است که تنها مسئول ایجاد و اجرای شرایط و ضوابطی است که هر مشتری برای دسترسی به خدمات عضویت و با استفاده از سرویس اشتراک به منظور انجام معاملات با شرکت یاد شده، با شرایط با توجه به شرایط زیر است: (یک) به مشتریان اطلاع دهد که بوکر دسک امکاناتی را در تمام یا بخشی از وب سایت شرکت را تحت این موافقنامه با شرکت، جهت ارائه خدمات و یا محصولات فروخته شده در وب سایتش، در اختیار دارد؛ (دو) بیان می کند که بوکر دسک و شرکت وابسته تجاری به یکدیگر نیستند و هیچ ارتباطی با یکدیگر ندارند جز این از طریق این موافقت نامه؛ (سه) اطلاع دادن به خریدار که شرکت ممکن است اطلاعات شخصی خریدار را در ارتباط با استفاده از وب سایت شرکت از خریدار جمع آوری کند و رضایت خریدارها را طبق قوانین مربوطه به شرکت و استفاده بوکر دسک جلب کند (چهار) به صراحت به خریدار اطلاع می دهد که آفرها و پیشنهادات تجاری ارائه شده توسط شرکت هیچ گونه حمایت، تایید و یا کنترل بوکر دسک را ندارد؛ (پنج) از طرف بوکر دسک ضمانتی در جهت پیشنهادهای تجاری و کالاهای خود نمی دهد. و (شش) مسئولیت بوکر دسک را محدود به ارائه خدمات زیرساختی نماید، به طوری که بوکر دسک مسئول مستقیم یا غیر مستقیم خسارت های ناشی از عدم ارائه خدمات در ساعات مقرر، کم فروشی، خرابی، کنسلی کلاس و موارد این چنینی مرتبط به فعالیت های داخلی کسب و کار شرکت نمی باشد. در مطابقت با الزامات فوق، شرکت ممکن است بطور خاص یا عمومی با استفاده از اصطلاحات مانند "تامین کننده"، "فروشنده"، "مجوز دهنده"، "ارائه دهنده خدمات" یا سایر اصطلاحات مشابه به بوکر دسک اشاره کند. علاوه بر این، شرکت هر گونه ضمانت، نمایندگی و یا تعهدات را به خریداران در شرایطی از خدمات ارائه نمی دهد که (الف) حاوی تایید بوکر دسک از هر پیشنهاد تجاری باشد؛ (ب) قصد دارد که بوکر دسک را به هر گونه تعهد قانونی که شرکت به خریداران تحمیل می کند، مرتبط کند. یا (ج) هر خریدار را مجاز به اجرای مفاد این موافقتنامه علیه بوکر دسک نماید. بوکر دسک و شرکت به طور منطقی همکاری می کنند و متقابلا موافقت می کنند که سلب مسئولیت ها یا اعلان های کافی در سرویس اشتراک برای تأمین مقررات فوق را داشته باشند. هیچ خریداری مورد نظر شخص ثالث این موافقتنامه نیست

6. اطلاعات شرکت

شما به عنوان شرکت تأیید و موافقت می کنید که بوکر دسک از اطلاعات شرکت در صورت ضرورت برای ارائه خدمات اشتراک و موارد مربوطه، مانند صدور صورت حساب و پشتیبانی کاربران، داده کاوی و بهبود ارائه محصولات یا خدمات شما و همچنین مطابق با این توافقنامه، جهت تحلیل جستجوهای مشتریان از آن استفاده نماید. ممکن است با شما تماس بگیریم تا در مورد میزان و نحوه تاثیر بوکر دسک در کسب و کار شما، و سرویسی که ارائه میدهیم، از شما نظرسنجی انجام دهیم و در مورد نحوه و فرآیند ارسال اطلاعات مربوط به شرکت شما، به شرکایمان مانند تبلیغات و رویدادها گفتگو کنیم. آدرس های ایمیل شما و هر گونه اطلاعات شخصی ممکن است با شرکای ما در ارائه خدمات، همچنین در ارتباط با ارائه خدمات ارزش افزوده و فرصت های بازاریابی و تبلیغاتی، به اشتراک گذاشته شود، اما با اشخاص ثالث غیر متعارف توزیع یا به اشتراک گذاشته نخواهد شد. شما می توانید در هر زمانی با ارسال یک ایمیل به آدرس ایمیل پشتیبانی که در انتهای این بند آمده و یا از تماس با ما از شماره تلفن های ما استفاده کنید. بوکر دسک مسئول حذف یا تصحیح، تخریب، آسیب، از دست رفتن یا عدم ذخیره هرگونه اطلاعات شرکت که توسط شما انجام شده است، نیست و اگر چنین حذف، تصحیح، تخریب، آسیب، از دست رفتن یا عدم ذخیره سازی توسط شرکت یا کاربران ایجاد یا ایجاد شده باشد، مسئولیتی ندارد. شما تایید و تصدیق می کنید که شرکت و یا اعضاء با دسترسی مناسب، مجاز به پردازش اطلاعات شرکت می باشند و چنین اطلاعاتی را برای بوکر دسک در اختیار کاربران قرار می دهند، و مسئولیت صحت و سقم اطلاعات منتشر شده توسط شرکت و یا اعضاء مجاز، بر عهده شرکت است. شرکت اطلاع کامل دارد و موافق است که پردازش فنی و انتقال اطلاعات شرکت اساسا برای استفاده از خدمات اشتراک سالیانه است. بنابراین، شرکت به صراحت موافقت می کند که بوکر دسک در مورد انتقال و نگهداری داده های شرکت، که شامل انتقال از طریق اینترنت و شبکه های مختلف باشد، تنها بخشی از آن ممکن است متعلق به بوکر دسک باشد و یا توسط آن مدیریت شود. شرکت بیشتر اذعان می کند و موافق است که اطلاعات شرکت ممکن است توسط کاربران هنگام انتشار در سراسر اینترنت، امکانات ارتباطات شبکه، تلفن و یا دیگر وسایل الکترونیکی دیگر دسترسی پیدا کند و احتمال سوء استفاده از اطلاعات تماس، خدمات ارائه شده در وب سایت و اپلیکیشن بوکر دسک، بر روی تمای ابزارهای الکترونیکی وجود دارد. بوکر دسک مسئول هیچ اطلاعات منتشر شده شرکتی نیست که در انتقال از طریق شبکه های متعلق یا غیر متعلق به بوکر دسک اداره می شود. شرکت تأیید می کند و موافق است که در ارتباط با خدمات اشتراک سالیانه، بوکر دسک نسخه پشتیبان از اطلاعات شرکت را در حساب شرکت تهیه می کند و این نسخه های پشتیبان از اطلاعات شرکت را برای مدت زمانی که مطابق با این موافقت نامه، سیاست حفظ حریم خصوصی، سیاست های امنیتی، پیوست های حریم خصوصی، قوانین حفظ حریم خصوصی و فرآیندهای کسب و کار استاندارد بوکر دسک که ممکن است بیش از یک سال باشد، حفظ می نماید. داده های شرکت تنها توسط یک کاربر شناسایی شده توسط شرکت قابل دستیابی و قابل انتقال می باشد و به صورت کتبی امضا شده توسط یک مقام رسمی شرکت مجاز می باشد.  آدرس ایمیل پشتیبانی

support@bookerdesk.com

لینک صفه تماس با ما

7.حفاظت از اطلاعات

مشتریان یا کاربران نهایی با کمک ثبت نام در اپلیکیشن رایگان بوکر دسک، به اطلاعات کسب و کار و خدمات ارائه شده توسط صاحبان کسب و کار و شرکت ها دسترسی خواهند داشت و با رزرو هر خدمت و یا خرید هر کالا، شرکت به اطلاعات کاربران نهایی یا مشتریان جهت هماهنگی های آتی دسترسی پیدا خواهد نمود. شرکت بجز تنظیمات امنیتی قابل تنظیم حساب کاربری در داشبورد، تایید می کند و موافق است که ماهیت فرآیند های کسب و کار و برنامه ها و ارائه خدمت، هنگام ارائه خدمات در زمان اشتراک سالیانه، باعث جلوگیری اجرا یا حفظ سیاست های امنیتی مشتری یا حفاظت از داده های شرکت به دلیل اهمال در نگهداری این داده ها نمی شود. با این حال، در هر زمانی که بوکر دسک در مدت زمان اشتراک، احساس نیاز کند، خدمات و سرویس های آنلاین پیاده سازی و یا  نگهداری نیاز دارند توسط ارائه دهندگان شخص ثالث آنها را اجرا می کند که شامل:  نگهداری، تهیه نسخه پشتیبان فیزیکی و فنی برای حفاظت، امنیت، محرمانه بودن و یکپارچگی اطلاعات شرکت، می باشد. بوکر دسک حق تغییر در پیکربندی داشبورد و منوها و تغییر یا حذف آنها را در هر زمان با اختیار کامل و با اطلاع قبلی در مدت معین دارد. شرکت هیچ گاه از ابزارهای تست امنیتی آگاهانه یا از روز کنجکاوی و جهت تست و بررسی، آزمایش یا تلاش برای نفوذ یا اطمینان از امنیت برنامه، سرویس های اشتراک یا ورود غیر قانونی به بوکر دسک استفاده نخواهد کرد. با توجه به سیاست امنیتی. بوکر دسک به سرعت در صورت مشاهده هر گونه نقص یا خطای شناخته شده و تأیید شده از سمت شرکت در مورد استفاده از ممنوعیت های داده شامل اطلاعات محرمانه شرکت، شرکت را مطلع خواهد کرد. شرکت بلافاصله پس از این گزارش ها، هر گونه ورود و استفاده شناخته شده یا مشکوک به استفاده غیرمجاز از رمز عبور کاربر یا حساب شرکت یا هر نقض دیگری از ممنوعیت های داده، بوکر دسک را مطلع خواهد کرد. بوکر دسک و شرکت همکاری و تبادل اطلاعات مناسب در رابطه با هر گونه حادثه مشابه را با هم خواهند داشت. شرکت در مورد استفاده از شبکه های اجتماعی، دقت های لازم جهت حفظ اطلاعات و فرآیند های داخلی و اطلاعات مشتریان را به عمل می آورد، تا در گزارش ها، نمودار های رشد فروش و خدمت، صفحات پروفایل مشتریان و میزان تراکنش های آنان و ... هیچ گونه افشای اطلاعاتی انجام نگیرد

8. خدمات شخص ثالث

برنامه ها (اپلیکیشن ها) ممکن است شامل ویژگی های طراحی شده برای همکاری با برنامه های شخص ثالث یا خدمات ارائه شده بوکر دسک به عنوان بخشی از خدمات سالیانه اشتراک (به عنوان مثال، موتورهای جستجو، توییتر، فیس بوک، تراکنش های پرداخت کارت های بانکی، داشبورد سرویس دهندگان خدمات و انتشار آنلاین ایمیل های تبلیغاتی، سرویس های ارزش افزوده و پیامک) ("سرویس شخص ثالث") باشد. برای استفاده از چنین ویژگی هایی، ممکن است شرکت از دسترسی سرویس دهندگان خدمات مربوطه به شخص ثالث یا دستیابی به خدمات دسترسی آنها جلوگیری نموده و یا دسترسی را آزاد نماید. شرکت تنها مسئول دریافت و نگهداری چنین دسترسی هایی است که مطابق با شرایط استفاده و حراست از خدمات شخص ثالث است. تا آنجا که هر گونه اطلاعات مربوط به چنین دسترسی هایی به بوکر دسک در این قسمت اشاره شده است، این مورد اطلاعات محرمانه و فرآیند داخلی شرکت ها را  تشکیل می دهد و بوکر دسک تنها در صورت لزوم برای ارائه خدمات به شرکت و تحت این موافقت نامه استفاده خواهد کرد. تا آنجا که دسترسی به تمام یا بخشی از برنامه ها بستگی به در دسترس بودن مربوط به خدمات شخص ثالث در پلن های انتخابی شرکت، که بوکر دسک به شرکت هاارائه می کند، دارد و می تواند در صورتی که تغییرات در پلن های ارائه شده، موجب عدم دسترسی تمام یا بخشی از برنامه ها به خدمات شخص ثالث شود. علاوه بر این، اگر ارائه دهنده هرگونه سرویس شخص ثالث خدمات سرویس شخص ثالث را برای همکاری با ویژگی هایی مشخص که مربوط به برنامه (اپلیکیشن) یا سرویس اشتراک ارائه می دهد، بوکر دسک می تواند از ارائه چنین ویژگی هایی در خدمات اشتراک  که بدون ارائه مجوز و بدون اطلاع بوکر دسک به شرکت ارائه شده،  جلوگیری کند. مجوزهای فوق و حق دسترسی به بوکر  دسک در این بخش به طور کامل پس از پایان دوره اشتراک یا خاتمه این موافقتنامه، به جز تعهدات حفظ و نگهداری محرمانه بودن که بطور مشخص در بخش 10 در زیر آمده است، پایان خواهد یافت. بوکر دسک می تواند شرکت را به ارائه دهندگان شخص ثالث جهت ارائه خدمات یا سایر خدمات مرتبط با سرویس سالیانه اشتراک، از جمله بازاریابی، پیاده سازی، سفارشی سازی و سایر خدمات مشاوره، ارجاع نماید. بوکر دسک خدمات شخص ثالث یا سایر خدمات ارائه شده توسط اشخاص ثالث را تأمین نمی کند، اما این خدمات توسط بوکر دسک یا به وسیله بوکر دسک به "گواهی"، "تایید"، "توصیه شده" شده است

9. حقوق مالکیت معنوی
 • لایسنس و نحوه استفااده از اطلاعات شرکت و متریال شرکت: با توجه به شرایط و ضوابط این موافقت نامه، این شرکت به بوکر دسک مجوز محدود، غیر انحصاری، برای استفاده از متریال شرکت و اطلاعات شرکت و انجام تمام اقدامات لازم مربوط به انتشار متریال جهت بازاریابی و هم افزایی منجر به خرید کاربران نهایی را می دهد که تنها به هدف اجرای  وظایف مندرج در این توافقنامه ضروری باشد. شرکت علاوه بر مجوز محدود، غیر انحصاری، مجوز کپی و انتشار متریال شرکت به طور مستقیم یا غیر مستقیم را به طرف های تجاری مجاز بوکر دسک، نمایندگان فروش، تولید کنندگان محتوا، توزیع کنندگان و / یا ارائه دهندگان خدمات بازاریابی ، ارائه می دهد
 • مجوز استفاده از اطلاعات شرکت و مواد شرکت: شرکت و صاحبان مجوزهای قانونی، حق مالکیت، مالکیت معنوی، شامل همه حقوق مربوط به حقوق مالکیت معنوی، و اطلاعات شرکت و متریال شرکت را حفظ می کنند. این توافقنامه هیچ گونه حق مالکیت در ارتباط با داده های شرکت یا متریال شرکت را به بوکر دسک نمی رساند. همانطور که بین بوکر دسک و شرکت، شرکت و نه بوکر دسک، تنها مسئولیت دقت، کیفیت، یکپارچگی، قانونی بودن، قابلیت اطمینان، مناسب بودن تمام متریال شرکت و اطلاعات ارائه شده توسط شرکت می باشد
 • لایسنس نشان تجاری: در طول مدت اشتراک سالیانه، شرکت به بوکر دسک یک مجوز محدود برای استفاده و نمایش علائم تجاری یا مارک های تجاری یا علامت های خدمات ثالث که در متریال شرکت موجود است را به عنوان بخشی از خدمات اشتراک یا سایر سرویس های شخص ثالث، ارائه می دهد. بوکر دسک هیچگونه حقی ندارد بدون رضایت قبلی از نشان تجاری شرکت خارج از اپلیکیشن و وب سایت و شبکه های اجتماعی بوکر دسک، استفاده نماید، اما استفاده از نشان های تجاری شرکت، جهت معرفی، بازاریابی، و موارد مربتط بلامانع است. 
 • مالکیت مارک های شرکت: بوکر دسک اذعان می کند که شرکت صاحب منحصر به فرد مارک ها و نشان های تجاری شرکت و تمامی مزایای مرتبط با نشان های تجاری و مارک های شرکت است و استفاده بوکر دسک از مارک ها و نشان های تجاری  شرکت به موجب این توافقنامه هیچ گونه حقی برای بوکر دسک ایجاد نمی کند
 • مالکیت خواص بوکر: بوکر و مجوزدهندگان آن همه حق، عنوان و منافع، از جمله تمام حقوق مالکیت معنوی مربوط به آن، در و به فناوری بوکر، مواد بوکر دسک و خواص بوکر حفظ می کنند. این توافقنامه فروش نیست و هیچگونه حق مالکیت در ارتباط با فناوری بوکر، مواد بوکر دسک یا  ویژگی های بوکردسک را به شرکت نمیدهد. نام بوکر دسک ، آرم بوکر دسک  و نام محصول یا سرویس مرتبط با ویژگی های بوکر دسک  ("Marks BookerDesk") عالئم تجاری بوکر دسک  یا اشخاص ثالث وابسته هستند و هیچ مجوزی برای استفاده از نشان  بوکر دسک به شرکت، هیچ کاربر یا هر شخص ثالث دیگر بدون رضایت کتبی پیشین، بوکر دسک. شرکت تأیید می کند که بوکر مالک و منحصر به فرد مارک های بوکر دسک و تمامی رهنمودهای مربوط به جلیقه بوکرد دسک  Marks در بوکر دسکاست. بوکر تنها حق و اختیار خود را برای اخذ، محاکمه و حل و فصل نقض، رقابت ناعادلانه و اقدامات مشابه براساس مارکر بوکر دارد.
 • بازخورد: بوکر دسک یک مجوز بدون حق امتیاز، مجوز جهانی، مجوز قابل انتقال، قابل صدور مجدد، مجوز غیرقابل مجاز، دائمی برای استفاده یا استفاده از فناوری بوکر دسک، متریال بوکر دسک  و / یا بوکر دسک ویژگی هر پیشنهاد، درخواست افزایش، توصیه یا بازخورد دیگر ارائه شده توسط شرکت و کاربران مربوط به فناوری بوکر، مواد بوکر دسکیا خواص بوکر دسک("انتقادات و پیشنهادات"). شرکت تایید و موافق است که هر گونه تکنیک بوکر، مواد بوکر دسک و یا ویژگی های بوکر دسک شامل چنین بازخوردی تنها مالکیت و منحصر به فرد بوکر دسک است و تمامی چنین بازخوردی از هر گونه محدودیت محرمانه ای که در صورت بروز بوکر با توجه به بخش 10 زیر ممکن است اعمال شود.
 • مالکیت تحویل: همانطور که بین بوکر دسک و شرکت، شرکت منحصرا صاحب حق، عنوان و علاقه به و برای هر تحویل آماده شده در ارتباط با خدمات حرفه ای که شامل اطلاعات شرکت یا مواد شرکت، و یا کار مشتق از موارد فوق ("تحویل شرکت") و بوکر به این ترتیب، هر گونه حق، عنوان و یا علاقه ای که شرکت بوکر در دریافت و یا به هر گونه تحویل شرکت به دست می آورد پس از دریافت پرداخت به طور کامل از شرکت برای خدمات حرفه ای مربوطه که تحت عنوان تحویل شرکت تهیه شده است، به شرکت تعلق می گیرد. بوکوحر به جز برای تحویل شرکت، تمام حقوق، عنوان و علاقه به و تمام تحویل های دیگر، از جمله به طور خاص هر گونه اصلاح، ارتقاء و یا دیگر کار مشتق شده از فناوری بوکر، مواد بوکر دسک یا ویژگی بوکر دسک و حقوق مالکیت معنوی مرتبط در چنین تحویل، متعلق به همه. با توجه به شرایط و ضوابط این توافقنامه و در طول مدت اشتراک، بوکر به این ترتیب شرکت را مجوز محدود، غیر انحصاری، غیر قابل انتقال و قابل تعویض برای استفاده از تحویل دهنده ها صرفا در ارتباط با استفاده مجاز از شرکت از برنامه به عنوان بخشی از خدمات اشتراکی. با وجود هر مقررات دیگری از این توافقنامه: (i) هیچ چیز در اینجا نمی تواند تفسیر شود که هر گونه حقوق مالکیت فکری را در ابزار اختصاصی، نمونه کد منبع، قالب، کتابخانه، دانش فنی، تکنیک ها و تخصص («ابزار») مورد استفاده قرار دهد توسط بوکر برای توسعه قابل تحویل ها و تا آنجا که این ابزار با تحویل و یا به عنوان بخشی از قابل تحویل ها تحویل داده می شود، آنها دارای مجوز، نه اختصاص داده، به شرکت، با شرایط مشابه با تحویل؛ و (ii) نه اصطلاح "قابل تحویل ها" یا "قابل تحویل های شرکتی" شامل ابزارها نیست.
 • داده های مقایسه ای: شرکت متوجه می شود و موافق است که بخش هایی از خدمات اشتراک ممکن است شامل تجزیه و تحلیل تطبیقی ​​و / یا گزارش از شرکت یا شرکت ارائه در برابر جمع آوری داده ها در مورد کسب و کارهای مشابه و یا ارائه ("اطلاعات مقایسه"). به این ترتیب که اشتراک شرکت در برنامه شامل ویژگی ها و توابع است که داده های تطبیقی ​​را استفاده یا نمایش می دهند، بوکر به این ترتیب شرکت را حق و مجوز محدود و غیر منحصر به فرد، در سراسر جهان، بدون حق امتیاز و مجوز برای استفاده از چنین داده های تطبیقی ​​را در طول دوره اشتراک صرفا کاربران برای استفاده از کسب و کار داخلی شرکت و نه برای توزیع بیشتر. به عنوان یک شرط برای دریافت گواهینامه فوق، شرکت بوکوئر را به حق و مجوز محدود و غیر منحصر بفرد، در سراسر جهان، دائمی، بدون حق امتیاز و مجوز برای استفاده از داده های شرکت در قالب ناشناس برای جمع آوری آن با داده های مقایسه ای ارائه می دهد که در هیچ زمان ارائه داده های تطبیقی ترکیب هر شرکت مواد و / یا شناسایی شرکت، کاربران آن و یا خریداران. بوکر تمامی حقوق مالکیت معنوی را در چنین داده های تطبیقی ​​جمع آوری می کند.
 • اطلاعات تحقیقاتی محصول: شرکت بوکرن حق و مجوز محدود و غیر منحصر به فردی در سراسر جهان، دائمی، بدون حق امتیاز و مجوز برای استفاده از اطلاعات مربوط به استفاده شرکت از سرویس اشتراک در یک فرم عمومی و غیر نا مشخص برای تحقیق محصول، توسعه محصول، بازاریابی و تجزیه و تحلیل کسب و کار (" اطلاعات پژوهشی محصول "). اطلاعات تحقیقاتی محصول ممکن است از طریق مثال، اما نه محدودیت: (i) مجموع معاملات، رزرو، و یا درآمد حاصل از تمام مشتریان بوکر دسک از خدمات اشتراک، (ii) تجزیه و تحلیل استفاده از برنامه، مانند صنعت خاص موارد استفاده، اغلب یا حداقل استفاده از ویژگی ها و یا توابع، یکپارچگی ترجیح با سیستم های شخص ثالث و یا برنامه های کاربردی، متوسط ​​درخواست API، (iii) برنامه و یا سایر اطلاعات عملکرد. در هیچ زمانی این موارد هیچ ماده شرکتی و / یا شناسایی شرکت، کاربران آن یا خریدارها را شامل نخواهد شد. بوکر تمامی حقوق مالکیت معنوی را در چنین اطلاعات پژوهشی محصول حفظ می کند.
 • بیایید ضمانت و روش: بوکر ادعاهای صحیح ادعای کپی رایت یا سایر نقض حقوق مالکیت معنوی مربوط به مواد، از جمله هر ماده شرکت، نمایش داده شده با استفاده از برنامه ها، یا اقامت در وب سایت ها یا سرورهای بوکر را بررسی و بررسی خواهد کرد و به درستی مطابق قوانین کپی رایت  www. bookerdesk.com در صورت لزوم و بدون در نظر گرفتن شایستگی نقض ادعایی، پاسخ بوکر ممکن است شامل حذف یا عدم دسترسی به هر ماده شرکت باشد که ادعا می شود موضوع فعالیت نقض می شود. اگر بوکر دسک در پاسخ به چنین اطلاعیه را حذف یا غیرفعال کند، Booker به شرکت یا صاحب چنین موادی اطلاق می کند، به طوری که شرکت یا صاحب مربوطه می توانند اخطار متقابل را ارائه دهند. بوکر پس از تحقیقات مناسب، از طریق نقض قوانین مجرمان، دسترسی به برنامه ها را متوقف خواهد کرد.
10. اطلاعات محرمانه
 • تعریف: "اطلاعات محرمانه" به معنای تمام اطلاعات غير عمومي محرمانه از يک طرف ("حزب آشکار") است که به موجب اين توافقنامه ("طرف دريافت")، به صورت عملي يا به صورت کتبي اعلام شده است که در آن زمان محرمانه محسوب مي شود از افشای اطلاعات و یا به طور منطقی باید با توجه به ماهیت اطلاعات و شرایط افشاء، از جمله شرایط و ضوابط این موافقتنامه، محرمانه در نظر گرفته شود. اطلاعات محرمانه بوکر ممکن است شامل قیمت گذاری و تخفیف برای خدمات اشتراک و خدمات حرفه ای، اطلاعات مربوط به نقشه راه فناوری، نرم افزار یا خدمات نقشه راه، اطلاعات تحقیقات محصول، داده های تطبیقی، اطلاعات تامین کننده بوکر، برنامه های بازاریابی و اطلاعات مالی شرکت بوکر.
 • درمان محرمانه اطلاعات: به جز با اجازه حزب افشاگر، طرف دریافت کننده ممکن است اطلاعات محرمانه را به هر شخص ثالث غیر از پیمانکاران یا نمایندگان مجاز آن که فاقد تعهدات اطمینان متقابل شبیه آنچه که در این توافقنامه ذکر شده است، منتشر نکند.
 • افشای مجاز: تعهد محرمانه بودن به هیچ گونه اطلاعات محرمانه ای که منوط می شود: (i) متعلق به یا بعد از آن توسط طرف حزب افشا شده در دسترس عموم قرار می گیرد، (ii) بدون هیچ نقض هر گونه تعهدی که به طرف افشاء می شود، در دسترس عموم قرار می گیرد؛ (iii) در زمان افشا توسط حزب افشا شده بدون نقض هرگونه تعهد به طرف افشاگر به طرف دریافت کننده شناخته شده است؛ (iv) پس از افشای آن به طرف دریافت کننده توسط طرف دریافت کننده از طرف شخص ثالث بدون نقض هر گونه تعهدی که به طرف افشاگر بدهکار است، دریافت می شود؛ یا (v) به طور مستقل توسط طرف دریافت کننده بدون ارجاع یا استفاده از اطلاعات محرمانه متعلق به حزب افشا شده (به استثنای موضوع قابل ثبت است که از این استثنا محروم است) توسعه یافته است. (vi) طرف دریافت کننده باید توسط هر قانون قابل اجرا، توسط هر قاعده یا مقرره از هر دادگاه یا سازمان دولتی از صلاحیت صالح، و یا به موجب روند قانونی؛ با توجه به اینکه طرف دریافت کننده، اطلاعیه سریع و دقیق در مورد نیاز به افشای، معقول بودن در اختلاف یا محدود کردن چنین افشاگری را فراهم می کند و این افشاء را به شدت مورد نیاز چنین دادگاهی، آژانس دولتی یا پرونده قانونی محدود می کند.
 • امداد جنجالی: احزاب موافقت می کنند که هر گونه افشای غیرقانونی اطلاعات محرمانه ممکن است صدمه فوری و جبران ناپذیری به حزب افشاگر برساند و در صورت چنین نقض، طرفین افشاء علاوه بر سایر اقدامات موجود، حق دسترسی به مقررات فوری و غیره تساوی عادلانه، بدون اوراق قرضه و بدون ضرورت نشان دادن خسارات مالی واقعی. با وجود این موارد، شرکت غیرقابل مجاز از هر گونه حق اعمال یا محدودیت عملیات سرویسهای برنامه یا سرویس اشتراکی به عنوان یک کل، یا استفاده از بوکر یا مشتریانش از هرگونه محتوی یا سایر مواد استفاده یا نمایش داده شده از طریق سرویس اشتراک، غیر از شرکت محرمانه اطلاعات