×

!بخوانید، یاد بگیرید و درآمد کسب کنید

مقالات، فیلم ها، راهنماها جهت بهبود و پیشبرد اهداف کسب و کارهای متفاوت

مقالات آموزشی بوکردسک را در ایمیل خود دریافت کنید

راهنمای بازاریابی خدمات عروس برای سالن های زیبایی

سایت ودینگ وایر، گزارشی منتشر نموده که نشان می دهد میانگین هزینه ای که عروس ها در روز عروسی برای میک آپ و آرایش موی خود انجام می دهند، 550 دلار است. (در ایران می توانیم آنرا با دلار میانگین پنج هزار تومان، حدود سه میلیون تومان در نظر بگیریم). شما خود را یک سالن یا اسپاء متوسط در نظر نگیرید. صنعت مرتبط با جشن های عروسی یک صنعت پنجاه میلیارد دلاری در جهان محصوب می شود که می خواهد "تصویری کمالگرا" از عروس ها نشان دهد که یکی از آنها، خدمات زیبایی عروس هاست. خب قانون اول: همیشه برای بالاتر از متوسط بودن تلاش کنید

اگر جزء سالن های بنام در ارائه خدمات عروس هستید، پس عروس ها برای گرفتن وقت پشت در سالن شما صف کشیده اند، و سهم بازار قابل توجهی را در حال حاضر دارید این بدین معنی است که قانون دوم را رعایت می کنید، قانون دوم: برای ارائه خدمات عروس، همیشه قابل انعطاف باشید. در طولانی مدت پاسخ خوبی میگیرید، ما به شما نشان می دهیم که چگونه با ارائه پکیج های مختلف به مشتریان خدمات عروس، آنها را تنها با قیمت به وحشت نیندازید.

و بعد از آماده نمودن پکیج های متفاوت، قانون سوم را از یاد نبرید، قانون سوم: بوسیله تمامی ابزارها، و در همه جا بازاریابی اختصاصی برای خدمات عروس خود را جداگانه از دیگر خدمات انجام دهید. در پست بعدی درباره نحوه طراحی یک کمپین برای بازاریابی خدمات عروس لیست کاملی ارائه می دهم، ولی از شبکه های اجتماعی، آگهی های مجلات مرتبط، پیامک های تبلیغاتی و ... جهت این منظور استفاده نمائید. عروس هایی که مراسم آنها نزدیک است، شاید با یک آگهی نامناسب، سالن شما را فقط سالن ناخن یا براشینگ ساده تشخیص دهند. پس چگونه می توانند به فکر رزرو خدمات عروس در سالن شما باشند. این مهم است.

در پست بعدی درباره نحوه استفاده از شبکه های اجتماعی و آگهی های تبلیغاتی جهت هدایت مشتریان بالقوه خدمات عروسی به سالن شما بیشتر صحبت می کنیم.